کد خبر : 8983
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 بهمن 1402 - 14:28

ارزیابی فجر انرژی مطابق مدل مدیریتی قابلیت‌های سازمانی

ارزیابی فجر انرژی مطابق مدل مدیریتی قابلیت‌های سازمانی
ارزیابان گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس برای سنجش عملکردها مطابق مدل ارزیابی توسعه قابلیت‌های سازمانی شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس را مورد بررسی قرار دارند.

به گزارش انرژی پرس، ارزیابی عملکرد شرکت فجر انرژی خلیج‌فارس بر اساس الزامات PCSR  به مدت سه روز (از ۸ الی ۱۰ بهمن) با حضور ارزیابان گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در این شرکت برگزار شد.

در این ارزیابی حکمرانی سازمانی، توسعه چشم‌انداز و راهبرد، طرح‌ریزی، قابلیت شایستگی، رضایت و انگیزش کارکنان، قابلیت تولید پایدار، کیفیت رقابتی و تحویل به‌موقع، زنجیره تأمین، بهره‌برداری – مهندسی فرایند و کنترل تولید، مهندسی و خدمات فنی – نگهداری و تعمیرات، قابلیت توان فناوری و مهندسی در راستای توسعه پایدار، مزیت بهره‌وری، مدیریت درآمدها و هزینه‌ها در زنجیره ارزش، مسئولیت اجتماعی، مدیریت انرژی و امنیت اطلاعات و شبکه‌های اطلاعاتی مورد بررسی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:  30  درصد از سهام پتروشیمی صدف واگذار شد / پترول و تندگویان بر سر میز‌ معامله

این معیارها بر اساس کتابچه دستورالعمل مدیریت عملکرد و توسعه قابلیت شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس و پس از آن تیم‌های کارشناسی ارزیابی ابتدا انطباق و همسویی اهداف و برنامه‌های سازمان در جهت تحقق اهداف گروه را بررسی کرده و نقاط قابل‌بهبود را در راستای ارتقای قابلیت‌های سازمان‌ها بیان می‌کنند.

دستورالعمل توسعه قابلیت PCSR گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس باهدف حصول اطمینان از همسویی شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با اهداف، راهبردها و همچنین توسعه قابلیت‌های سازمانی متناسب با اهداف این گروه تدوین و ابلاغ شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.