کد خبر : 11611
تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 فروردین 1403 - 11:44

انتقاد کارکنان اروان ثالث پالایشگاه آبادان به یک بخشنامه

انتقاد کارکنان اروان ثالث پالایشگاه آبادان به یک بخشنامه
جمعی از کارگران ارکان ثالث پالایشگاه آبادان در اجرایِ بخشنامه پاداش فرزندآوری کارکنان انتقاد کردند.

به گزارش انرژی پرس، جمعی از کارگران ارکان ثالث پالایشگاه آبادان گفتند: درحالیکه وزارت نفت طبق بخشنامه‌ای، همه شرکت‌های نفتی را ملزم به اجرای بخشنامه‌ی پاداش فرزندآوری کرده است، پالایشگاه آبادان کارگران پیمانکاری را از این مصوبه تا حد زیادی معاف کرده و آن‌ را فقط برای کارگران و کارکنان رسمی خود درست اجرا می‌کند.

این کارگران می‌گویند: وقتی هیئت وزیران و وزارت نفت در راستای سیاست جوان کردن جمعیت کشور چنین بخشنامه‌ای صادره کرده چرا پالایشگاه آبادان سلیقه‌ای عمل می‌کند؟

کارگران ارکان ثالث پالایشگاه آبادان گفتند: طبق این بخشنامه به کلیه کارگران و کارکنانی که فرزندان آن‌ها بعد از آبانماه ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌اند بر اساس ترتیب فرزندان مبلغی به صورت پلکانی به عنوان پاداش تعلق می گیرد اما متاسفانه در پالایشگاه آبادان این بخشنامه فقط در حق کارگران و کارکنان رسمی رعایت می‌شود و برای کارگران ارکان ثالث ناقص و با مبلغی ناچیز بدون در نظر گرفتن تعداد فرزندان انجام می‌شود.

کارگران پیمانکاری ارکان ثالث با طرح این سوال که آیا فرزندان ما کارگران پیمانکاری که بعد از آبانماه ۱۴۰۰ به دنیا آمده‌اند سهمی در جوانی جمعیت کشور ندارند؟ در پایان گفتند: رفتار سلیقه‌‎ای پالایشگاه آبادان مشکلاتی برای این کارگران ایجاد و آن‌ها را در انجام کار شخصی و اداری دچار سردرگمی کرده است.

منبع: ایلنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خصوصی سازی = تبعیض پنجشنبه , ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۵:۵۲

خصوصی سازی = تبعیض

خصوصی سازی = بی اعتمادی مردم

خصوصی سازی = ناپایدار ساختن نظام